20.09.2017
Відкриття нового асфальтобетонного заводу компанії «УПС»

20 вересня 2017 в с. Святовасільевка (Єлізарове), Дніпропетровській області відбулося урочисте відкриття нового асфальтобетонного заводу компанії «УПС», яка є одним з клієнтів ТОВ «Інвестмент Сервіс Юкрейн».

На церемонії відкриття були присутні іноземні партнери (Arca Capital, Silnice Group, Vahostav-SK), представники Дніпропетровської облдержадміністрації, а також представники ТОВ «Інвестмент Сервіс Юкрейн», яке юридично та організаційно супроводжувало процес відкриття заводу.

Новий завод використовує сучасне обладнання, що відповідає всім міжнародним стандартам як за технічними і експлуатаційними характеристиками, так і вимогам екологічної безпеки. Він займає 1,5 гектара землі і має велику потужність – здатний виробляти 160 тонн продукції на годину.

Запуск заводу є важливим кроком на шляху розвитку інфраструктури в Дніпропетровській області, що означає не тільки реальність будівництва автомобільних доріг європейської якості, але і збільшення обсягів промисловості, а значить і створення нових робочих місць.