«ISU» - Успіх без кордонів
Наша команда

Команда компанії Інвестмент Сервіс Юкрейн складається з професіоналів – юристів, адвокатів, економістів і бухгалтерів. Кожен наш співробітник – фахівець у своїй сфері. Протягом багатьох років роботи компанії наші експерти виявляють високий професійний рівень, їх рекомендують колеги й клієнти.

Замовити консультацію
Тісна взаємодія та синергія колективу забезпечують успіх клієнта.

ISU є спеціалізованою компанією з обслуговування іноземних інвестицій в Україну. Завдяки багаторічній практиці реалізації успішних проектів, наша компанія пропонує якісний спектр послуг в сфері комплексного супроводу інвестицій, а також повний юридичний супровід діяльності Клієнта. Маємо широку партнерську і клієнтську базу. Професійний досвід співробітників компанії та індивідуальний підхід дає можливість зрозуміти і визначити потреби клієнта, розробити стратегію й запропонувати оптимальний варіант реалізації проекту. Вміло поєднуючи досвід і молодість, теорію та практику, прагнемо бути кращою компанією в професіоналізмі і сервісі для своїх клієнтів.

Іван Герасименко
директор, адвокат

Іван поряд із загальним управлінням компанією спеціалізується на обслуговуванні інвестиційних проектів, їх продажу, прямі інвестиції, створення і структуруванні іноземних інвестиційних фондів, трастів, венчурних фондів, а також компаній з управління активами. Його досвід дозволяє професійно і ефективно консультувати клієнтів у зазначеній сфері діяльності і направляти роботу команди ТОВ «Інвестмент Сервіс Юкрейн» на надання клієнтам висококваліфікованого сервісу. Іван Герасименко також має значний досвід в напрямку корпоративного обслуговування і особисто курирує цей напрямок діяльності компанії.

Артем Пришедько
керівник Дніпровського офісу, адвокат

Артем має значний досвід в області банківського та фінансового права, договірних відносинах, а також у сфері цивільного та господарського права. Напрямками його юридичної діяльності є всебічне супровід господарської діяльності підприємств різних форм власності, взаємодія з органами державної влади, супровід перевірок, захист інтересів власників підприємств в процедурі банкрутства, операції з нерухомістю, трудове законодавство і питання, пов’язані з проблемною заборгованістю. Невід’ємною складовою діяльності Артема є захист бізнес-інтересів Клієнтів в правоохоронних органах. Крім того, Артем має багаторічний досвід представництва в судах всіх юрисдикцій і інстанцій. На будь-якому етапі розгляду справи успішно представляє інтереси клієнтів під час виконання судових рішень.

 

Максим Пирогов
юрист, адвокат

До його обов’язків відноситься адміністрування проектів компанії та сприяння колегам в пошуку оптимальних рішень для клієнтів. До особистих практик Максима належить антимонопольне та конкурентне право, M & A, а також супровід при здійсненні закупівель за державні кошти. Значний досвід безпосередньої співпраці з Антимонопольним комітетом України дозволяє Максиму надати комплексні консультації Клієнту з отримання дозволів на антиконкурентні узгоджені дії і освіти концентрації. Отримані навички в сфері злиттів і поглинань, дозволяють надавати ефективні рекомендації щодо зміни корпоративної структури Клієнта. З огляду на той факт, що Максим займається супроводом публічних закупівель з 2016 року, отримані знання допомагають йому надавати якісні консультації клієнтам в цій сфері.

Маргарита Оксенюк
старший юрист

У своїй професійній діяльності має значний досвід в судовому супроводі українських та зарубіжних компаній з питань стягнення заборгованостей, представлення інтересів клієнтів в сфері земельних правовідносин та в сфері податкового права (супровід перевірок органами ДФС України, адміністративне судове та позасудове оскарження результатів перевірок). Володіє унікальним досвідом представництва інтересів клієнтів у справах банкрутства. На рахунку Маргарити безліч виграних справ у судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій з податкового, корпоративного, господарського права.

Сергій Жиліч
юрист, адвокат

У сферу його спеціалізації відноситься забезпечення кримінально-правового захисту прав і інтересів клієнтів компанії (як фізичних, так і юридичних осіб). Сергій має значний практичний досвід адвокатського супроводу (в інтересах підозрюваного, потерпілого, свідка) кримінальних проваджень про злочини в сфері економіки, господарської діяльності та службові злочини. Це дозволяє йому успішно і ефективно розробляти і реалізовувати оптимальні стратегії захисту особистості в кримінальному процесі, а також проводити дослідження і оцінку можливих ризиків з точки зору кримінального законодавства в господарській і професійної діяльності клієнта.

Тетяна Перевощикова
юрист, адвокат

Є першокласним фахівцем у сфері господарського та адміністративного права. Її значний досвід дозволяє якісно і професійно оцінити правову позицію клієнта і виробити індивідуальну стратегію і тактику захисту його інтересів в суді. Основною сферою спеціалізації Тетяни є повернення через судові органи проблемної заборгованості за договорами будівельного підряду, поставки, складні питання кредитних та іпотечних правовідносин. Серед досягнень Тетяни є кейси, які успішно пройшли вищі судові інстанції, зокрема, Верховний Суд України.

Володимир Пищида
юрист, адвокат

Сферою діяльності Володимира є громадянське та адміністративне право. У його компетенції вирішення питань, пов’язаних із захистом прав та інтересів клієнтів, як в досудовому, так і в судовому порядку. Займається підготовкою процесуальних документів різної складності, супроводжуючи кейси від стадії аналізу документів до виконання судових рішень у виконавчому провадженні. Реалізує завдання, пов’язані зі сферою надання банківських послуг. Спектр його функціональних обов’язків включає в себе, вирішення спорів, пов’язаних з реалізацією владних повноважень органами державної та місцевої влади, а також їх посадовими особами.

Олександр Озеров
юрист, адвокат

Олександр спеціалізується на представництві клієнтів компанії в сфері кримінального права і процесу, забезпечуючи ефективне вирішення найважчих і, на перший погляд, нерозв’язних завдань. Маючи великий практичний досвід, Олександр володіє навичками ефективного комунникации з правоохоронними та судовими органами, що дозволяє максимально задовольнити інтереси наших клієнтів і досягти необхідних результатів.

Ілля Вишневецький
молодший юрист

У сферу діяльності Іллі входить корпоративне право, включає в себе супровід і консультації клієнта в питаннях M & A, а також комплексне планування угод купівлі-продажу корпоративних прав, розробку механізмів фінансування та оптимізації оподаткування. Крім цього, він, під керівництвом досвідчених колег, займається аналізом господарської діяльності підприємств. Також, Ілля має досвід консультування в питаннях, пов’язаних з державними закупівлями. Він з легкістю допоможе Клієнту закріпитися на зростаючому ринку державних закупівель.