Comments

«Український Лас-Вегас»

Україна повинна залучати інвесторів за допомогою масштабних і нестандартних проектів. Узбережжя між Херсоном і Одесою цілком підходить для створення нових Шарм-ель-Шейха чи Лас-Вегаса

Майдан, анексія Криму, події на сході – все, що пережили і переживають зараз українці, позбудеться всякого сенсу, якщо в країні так і не пройдуть реформи. Більш того – це буде злочинно.

Що стосується інвестицій, в даному випадку мова йде не про кошти інших держав або міжнародних організацій, якими ми останнім часом вельми щедро обдаровані. І не про спекулянтів на фондових ринках, які побоюються червоних заголовків в українських новинах, – вони рано чи пізно повернуться, тому що не чекають економічного дива, їм достатньо того, щоб все залишилося, як є, але без кадрів війни по телевізору.

Як тільки під Києвом з'явиться магазин IKEA, можна буде з упевненістю сказати: в країні більше не беруть хабарі

В першу чергу я говорю про гроші приватного бізнесу, прямих інвесторів, що вкладають кошти в реальні активи. І неважливо, що це – велика шоколадна фабрика або маленький завод з виробництва скріпок. Таким інвесторам необов’язково створювати особливі умови, надавати податкові пільги або придумувати будь-які інші пряники. Вони приведуть гроші туди, де існують рівні правила гри і повагу до приватної власності. На щастя, після підписання Україною економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС багатьом компаніям стане простіше робити ті ж скріпки безпосередньо у європейських кордонів, ніж везти їх з околиць Пекіна. Але цього мало. Прямих інвесторів не привернути одними очікуваннями. Їм потрібні реальні зміни, ефективність яких вони зможуть перевірити самостійно.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://isu.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/Isu_header.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}